25 اردیبهشت 1399

** اطلاعیه بازگشایی مدرسه **

مولف: حسین گودرزی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/7

باسمه تبارک و تعالی
       با سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما اولیای محترم و دانش آموزان  عزیز و با عنایت به دستور وزارت آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی محدود مدارس از روز شنبه ۹۹/۲/۲۷ رعایت نکات زیر الزامیست:
۱- حضور دانش آموزان با توجه به امکان ارتباط مجازی جهت رفع اشکال دروس به هیچ وجه اجباری و الزامی نیست.
۲- درصورت احساس نیاز به حضور در مدرسه الزامی است رضایت نامه کتبی ولی محترم دانش آموز مبنی بر پذیرش عواقب بهداشتی ناشی از حضور فرزندشان در طول مسیر طی شده و مجاورت احتمالی با افراد ناقل در محیط دبیرستان به مدرسه ارائه شود در غیر اینصورت از ورود دانش آموز جلوگیری می شود.
۳- درصورت حضور ، رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از ماسک و شیلد صورت، به همراه داشتن مواد ضدعفونی مانند ژل و.... ، استفاده از دستکش های یک بار مصرف، رعایت فاصله اجتماعی مقرر و...... الزامیست.
4- دانش آموزان و اولیائی که دارای بیماریهای زمینه ای هستند از حضور در مدرسه جدا خودداری نمایند.
5- سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی مدرسه در این ایام تعطیل است و موظف به ارایه خدمت نمی باشد. لذا حمل و نقل دانش آموزان صرفا به عهده ولی محترم خواهد بود.
6- یقیناً مدرسه در جهت حفظ سلامت دانش آموزان تمامی پروتکل های بهداشتی ابلاغی را رعایت می نماید لیکن با توجه به سرعت شیوع ویروس کرونا و حضور افراد مختلف و متنوع در جامعه و مدرسه ، امکان پذیرش مسئولیت از جانب دبیرستان مبنی بر حفظ سلامت دانش آموزان مقدور نیست و هیچ گونه مسئولیتی با عنایت به موارد فوق  را ندارد و نمی پذیرد.
7- همان طوری که قبلا اطلاع رسانی شده دانش اموزان عزیزبا دبیران مربوطه هماهنگ کنند در صورت لزوم و وجود اشکال درسی با برنامه قبلی و به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی و پزشکی جلسات رفع اشکال برگزار می شود.
8- برنامه امتحانات نوبت دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.
 آرزوی سلامتی و شادی همراه با موفقیت برای شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم .

تعداد مشاهده (737)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "** اطلاعیه بازگشایی مدرسه **"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
     
 
نقشه سایت