12 اسفند 1398

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز

مولف: حسین گودرزی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/4

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز

امسال مدرسه البرز در سه رشته  علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک دانش آموز می پذیرد.

ثبت نام دبیرستان البرز در رشته علوم انسانی برای سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ امکان پذیر است و دانش آموزان واجد شرایط علاقمند به این رشته می توانند در آزمون ورودی مدرسه البرز ثبت نام کرده و شانس خود را برای ثبت نام دبیرستان البرز امتحان کنند.

شرایط ورود به دبیرستان البرز و زمان ثبت نام

زمان ثبت نام دبیرستان البرز از اواخر بهمن الی اواخر فروردین ماه خواهد بود.

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مقطع دهم  دبیرستان البرز را دارند، می بایست معدل ترم اول سال نهم آن ها بالای ۱۸ باشد و  همچنین در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در پایه نهم اشتغال به تحصیل داشته باشند.

آزمون ورودی مدرسه البرز، اواسط اردیبهشت ماه سال ۹۹ ، برگزار خواهد شد و مکان آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

دانش آموزانی که شرایط ورود به دبیرستان البرز را دارند می بایست در تاریخ معین از طریق وب سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران (قسمت سامانه ثبت نام مدارس) برای ثبت نام اقدام نمایند و هزینه ثبت نام را از طریق کارت های عضو شبکه شتاب به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

از جمله مدارک لازم برای ثبت نام دبیرستان البرز (شرکت در آزمون ورودی) یک قطعه عکس ۳در۴ پشت زمینه سفید  (حداکثر ۳۰۰ کیلو بایت) است.

دانش آموزان پذیرفته شده صرفا باید در همان رشته پذیرفته شده ثبت نام کنند  و  امکان تغییر رشته وجود ندارد؛ پس در هنگام ثبت نام دقت کنید رشته مورد نظر خود را درست انتخاب کنید.

در مورد دانش آموزان پایه نهم  دبیرستان البرز که قصد تحصیل در پایه دهم در دبیرستان البرز را دارند، شرایط به این صورت است که این دانش آموزان هم باید در آزمون ورودی پایه دهم شرکت کنند و به شرط کسب حداقل ۸۰ درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد، مجاز به ثبت نام در پایه دهم این دبیرستان هستند.

دانش آموزان شاهد ۱۰ درصد از ظرفیت مدرسه البرز را به خود اختصاص می دهند؛ 

فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان بالای ۵۰ درصد  در صورتی که حداقل ۸۰ درصد نمره تراز  شده آزمون  آخرین فرد پذیرفته شده را کسب کنند، شرایط ورود به دبیرستان البرز را دارند و مجاز به ثبت نام دبیرستان البرز هستند.

به شرط کسب حداقل۹۰ درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد پذیرفته شده، ده درصد از ظرفیت مدرسه البرز به فرزندان همکاران فرهنگی تعلق می گیرد.

برای استفاده از سهمیه شاهد و همکاران فرهنگی، می بایست برای ارائه مستندات قانونی ، در مدت زمان مشخص شده به محل دبیرستان مراجعه کنند.

توجه داشته باشید که زمان ویرایش اطلاعات نیر متعاقبا اعلام خواهد شد.

منابع آزمون، مواد درسی، تعداد و ضریب سوالات

آزمون به صورت ۴ گزینه ای است و نمره منفی هم دارد.

رشته های ریاضی و تجربی:

شرایط ورود به دبیرستان البرز

رشته علوم انسانی:

شرایط ورود به دبیرستان البرز

تعداد مشاهده (402)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
     
 
نقشه سایت